Hakkımda

Fotoğrafım
Gezmeyi, fotoğraf çekmeyi bir de yazı yazmayı seviyorum... Deniz ve Can'ın tam zamanlı annesi olarak bebek ve çocuk gelişimi, ekonomik alışveriş tüyoları, kaliteli bebek kıyafetleri gibi çocuklu yaşama dair ne varsa okuyup, araştırıyor, bunları diğer anne adaylarıyla paylaşmayı seviyorum. Kurumsal hayatı geride bırakılmış eski bir Kurumsal Iletişim Müdürü ve editör olarak bu alandaki deneyimlerimi pbailetisim isimli bloğumda, bebek için alışveriş yaparken iyi bir rehber gibi kullanabileceğiniz denenmiş ürün yorumlarını bebek için alışveriş isimli bloğumda bulabilirsiniz...

31 Temmuz 2012 Salı

Kupon Kodları İle Kazançlı Çıkarak Alışveriş Yapın!


İhtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda da ayırdığınız bütçe üzerinden tasarruf etmek istiyorsanız online kupon kodları ile alışveriş dönemine adım atmanızı öneririm. Kupon kodları ile online alışveriş para tasarrufu yapmanın en etkin yolu. İnternetten önceki dönemlerde kullanımına aşına olduğumuz kupon ile alışveriş artık online olarak yapılabiliyor.

Gelin, öncelikle kupon ile alışverişte eski dönem kriterlerine bir göz atalım. İnternetten kullanımının olmadığı, online alışveriş devrinin yaygınlaşmadığı dönemlerde, gazete, dergi hatta kupon katalogları ile satışa sunulan kupon kodları sayesinde alışverişlerimizde indirim fırsatları yakalayabiliyorduk. Ancak bu kuponlara sahip olmak için de bir bedel ödüyor ve kupon paylaşan firmalarla sınırlı alışveriş gerçekleştiriyorduk. Günümüzde ise bu kupon kodlarına bedel ödemeksizin sahip oluyor hatta hali hazırda indirimli satışa sunulan pek çok ürün ya da hizmeti bu kupon kodları sayesinde daha da avantajlı şekillerde satın alma fırsatını yakalayabiliyoruz.

Yine eski sistemden yani geleneksel yöntemden farklı olarak online kupon kodlarını aramak ve bulmak, sayfalarca katalog karıştırmaktan çok daha kolay ve hızlı bir yöntem. Bu durumda online kupon kodları para tasarrufuna ek olarak zaman ve enerjinizden de tasarruf etmenizi sağlıyor.

Ülkemiz için oldukça yeni olan online kupon kodları, her geçen gün gelişerek daha da çok alan ve ürün için fırsat sunar hale geliyor. Bu da ürün ve hizmet çeşitliliği anlamı taşıyor. Çiçek gönderiminden, bilgisayar programlarına; eğitimden tatile, sosyal aktivitelerden kişisel bakıma; giyim ve aksesuardan takı ve mücevhere kadar pek çok ihtiyacınızı kupon kodları sayesinde iyi indirim oranlarıyla sağlayabiliyorsunuz.

En iyi ve doğru kupon kodlarına ulaşmak için internette küçük bir sörf yapmanız yeterli. Her ne kadar kupon kodu dağıtan internet sitelerinin sayısı her geçen gün artsa da size hem en doğru hizmeti getirecek olanı hem de en güvenilir olanı bulmanız önemlidir.

Kupon kodları süreli uygulamalardır. Bu nedenle bulduğunuz kupon kodunun son kullanma tarihine dikkat etmeli ve süresini geçirmeden kullanmalısınız.


İndirim Kupon Kodu Bulmak İçin;

İndirimli alışveriş sitelerinin listesini Fırsat Siteleri Rehberi'nde bulabilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamadan önce mutlaka TikoKupon'a bakın. Buradan bulacağınız kupon kodu ile (veya indirim kodu da denir) ekstra indirimler almış olacaksınız. Seçkin markalar ve güvenilir e-Mağazalar için TikoKupon’da bulacağınız bir indirim kuponu, alışverişleriniz sırasında size özel indirimler sağlayacaktır. Kupon kodunun nasıl kullanılacağı ise sitedeki her bir kuponda belirtiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder